10 tipov ako stráviť najkrajší Valentín

Aj keď by ste si mali dokazovať lásku počas celého roka, tak počas Valentína je to akýmsi pravidlom a tradíciou. Nemáte nápady na to, čo by ste tento rok mohli svojej polovičke pripraviť? Máme pre vás tipy a nápady, ako stráviť najkrajší Valentín. A máme pre vás tipy pre každý rozpočet.

10 tipov ako stráviť najkrajší Valentín (Foto: unsplash.com)

Valentín spojený s jedlom

Nie je nič lepšie, ako keď si so svojou polovičkou doprajete dobré jedlo. S touto témou sa spája aj viacero našich tipov. Ako prvé si môžete objednať degustačné menu v reštaurácií, ochutnávku konkrétnych potravín alebo nápojov.

Ďalšou možnosťou je návšteva vašej obľúbenej reštaurácie, reštaurácie, kde ste boli na prvom rande alebo môžete vyskúšať úplne nový podnik, na ktorý ste dostali odporúčanie. V prípade nižšieho rozpočtu si môžete pripraviť romantickú večeru aj doma. Budete mať väčšie súkromie a zároveň ukážete partnerovi, že ste si na tomto darčeku dali naozaj záležať.

Dovolenka alebo romantický víkend

Keď nemáte problém s peniazmi, tak je spoločný čas v atraktívnej destinácií tým najlepším darčekom. Môžete ísť na oddychový pobyt pre dvoch do hôr  (ideálne do hotela s wellness) alebo mesta s pamiatkami na Slovensku. Možnosťou je aj darovanie leteniek na neskôr na vysnívané miesto, prípadne môžete svoju partnerku alebo partnera zobrať na dovolenku do exotiky priamo na Valentína.

Originálne darčeky a kvety

Ak si váš partner potrpí na hmotné darčeky, tak by ste si vopred mali spraviť prieskum na ten dokonalý dar. V prípade žien môžete staviť na klasiku – veľkú kyticu kvetov, šperky, obľúbenú vôňu, oblečenie alebo kozmetiku. Ženy to majú pre mužov vždy zložitejšie. Musíte porozmýšľať nad tým, čo ho baví alebo čo má rád. Prekvapiť ho môžete hodinkami, pánskymi doplnkami, vecičkou pre jeho štvorkolesového miláčika alebo elektroniku.

Valentínske zážitky

Spoločný zážitok si môžete dopriať priamo na Valentína alebo darovať poukaz, aby ho mohol váš partner použiť neskôr. Na internete nájdete množstvo rôznych kupónov a poukazov. Kurzy varenia, adrenalínové zážitky, jazda drahým autom, indoorové zážitky, letné alebo zimné zážitky. V prípade obmedzeného rozpočtu môžete využiť zľavové kupóny na zážitky. 

Chcete viac tipov a tentokrát od pánov? Ďalšie tipy môžete nájsť v článku Čím a ako romanticky prekvapiť partnerku na stránkach pre mužov.