Doprajte svojim očiam dokonalé mihalnice

Ženy chcú byť krásne v každej situácii, v každom veku a najlepšie, ak ich to nestojí príliš veľa námahy a času. Vravíte, že nemožné? Nie tak celkom. S kvalitným make-upom a šikovnými kozmetickými doplnkami sa dá veru všeličo zamaskovať a s ľahkosťou oklamať aj nekompromisne pribúdajúci vek.

Doprajte svojim očiam dokonalé mihalnice
(zdroj: komerčný článok)

Zaostrené na mihalnice

Nie je žiadnym tajomstvom, že stredobodom peknej tváričky sú dokonale zvýraznené oči. Pravda však je, že nie každá žena sa môže popýšiť veľkými hlbokými očami či dlhými zatočenými mihalnicami. Zastavme sa teda pri tých mihalniciach. Existuje niekoľko možností, ako im dodať objem, dĺžku či sexi krivky. Väčšina z nich je však pomerne náročná na čas, a napriek tomu má krátky skrášľujúci efekt. Ak sa však žena rozhodne pre umelé mihalnice, na návštevu kozmetického salóna jej stačí vyčleniť si čas tak v dvojtýždňových intervaloch. Tie šikovnejšie, smelšie a zručnejšie, samozrejme, zvládnu aplikáciu umelých mihalníc aj z pohodlia domova. Pre začiatok sa však oplatí zveriť sa do rúk odborníkov a čo-to sa priučiť z ich zákulisných trikov. Postupom času určite opadne nervozita aj stres a aplikáciu umelých mihalníc zvládne každá žena.

Len mihalnice nestačia!

Ono sa to nezdá, ale správna aplikácia umelých mihalníc je celkom slušná veda. Vyznať sa v rôznych typoch mihalníc, dĺžkach či farbách a dokázať si vybrať presne tie, ktoré dokážu skutočné zázraky s každým typom ženského oka, to chce buď veľmi dobrý cit pre krásu, alebo pomoc skúseného profesionála. A určite si nevystačíte len so samotnými umelými mihalnicami, hoci budú akokoľvek kvalitné a dokonalé. Ešte väčší dôraz treba klásť na výber správneho lepidla. Pre začiatočníkov sa oplatí siahnuť po typoch s dlhšou dobou schnutia, profesionáli uvítajú skôr rýchloschnúce varianty. Zamerať sa treba aj na ich zloženie, elasticitu a, samozrejme, farbu. Po úspešnej aplikácii umelých mihalníc je dobré ich zafixovať kvalitným fixátorom, ktorý predĺži ich životnosť a dodá im dávku lesku a prirodzenosti navyše.

To sú len základné doplnky na ceste ku krásnym mihalniciam, je tu však ešte množstvo drobností, bez ktorých by to jednoducho nešlo. Pinzety, gélové podložky, čistiace peny či obyčajné nožničky sú pri tvorbe dokonalých umelých mihalníc absolútnou nevyhnutnosťou. Možno sa to pre začiatok zdá trochu komplikované, no všetky začiatky nesú so sebou istú dávku pochybností. Ak sa však nenecháte odradiť, vaše oči budú zdobiť tie najkrajšie a najsexi mihalnice. Nie po takých túži každá žena?