Toto sú najpredávanejšie pečiatky v roku 2022

Pečiatka Mamachick, to je záruka kvalitne označeného detského oblečenia. Vyrobená z prvotriednych materiálov, dlhotrvajúca, odolná a originálne štýlová. Kto ju vyskúša, ten si ju zamiluje. Na výber máte z viacerých unikátnych variant. Zaujíma vás, ktorá bola v roku 2022 tou najobľúbenejšou? Nielen to sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Toto sú najpredávanejšie pečiatky v roku 2022
(zdroj: Mamachick.sk)

Pečiatka Mamachick nie je len taká hocijaká obyčajná pečiatka na oblečenie – textil. Medzi svojou konkurenciou vyniká viacerými vlastnosťami. Ak raz vytvoríte menovky na oblečenie pomocou tejto pečiatky, už nikdy nebudete chcieť žiadnu inú. Je to skrátka pohodlné, jednoduché, rýchle a hravé. Navyše sú takto vytvorené menovky pre deti skutočne trvalé a vodeodolné, čo vám ušetrí nielen čas, ale aj ďalšie zbytočné starosti.

Výnimočný je tiež štýlový dizajn, ktorý vás jednoducho dostane na prvý pohľad. Na výber máte štyri originálne spracované možnosti pečiatok v tvare roztomilých zvieratok. Konkrétne ide o líšku, sovu, mačku a pandu. Zaujíma vás, ktoré z nich sa vypredali ako prvé v roku 2022? Máme pre vás pripravenú štatistiku z e-shopu.

Víťazné trofeje alebo tieto pečiatky ste si zamilovali najviac:

Víťazom a teda najpredávanejšou pečiatkou roku 2022 sa po nerozhodnom zápase nakoniec stalo MAČIATKO. V tesnom závese nasledovala SOVA, ktorá sa vypredala ako druhá. Na treťom mieste skončila PANDA a zemiaková medaila sa ušla pečiatke v tvare LÍŠKY.

Ktorú pečiatku by ste si vybrali práve vy? Máte podobný vkus ako väčšina ľudí a aj vašim favoritom by bolo mačiatko? Alebo ste ani na sekundu neváhali nad líškou? Tak schválne ako nám to dopadne nasledujúci rok…

Ďalšie skvelé vlastnosti našich originálnych pečiatok :

Originálnosť a štýlovosť dizajnového spracovania nie je jedinou vecou, ktorá robí z pečiatok Mamachick tak skvelú voľbu. Trochu sme vám to načrtli už v predchádzajúcich riadkoch a teraz to rozvedieme ešte viac.

Pre toto budete s pečiatkou od mamachick skutočne spokojní:

Kúpa, ktorá vydrží: Dnes je celkom bežné nakúpiť nové veci stále dookola. Väčšina vecí sa vyrába nejak menej kvalitne a rozpadne sa len čo sa začne trochu viac používať. Či už je to oblečenie, domáci pomocníci alebo elektronika. Samozrejme neplatí to o všetkých výrobkoch a aj pečiatka od Mamachick sa snaží tento neudržateľný trend nepodporovať. Pečiatka Mamachick vám s náhradným atramentom veľmi pravdepodobne vydrží pár rokov. Trúfame si povedať, že dobre poslúži počas celého označovacieho obdobia.

A tak si tento nákup môžete priradiť k trvalým nákupom s dlhodobou udržateľnosťou. Čo oceníte aj keď nie ste v strane zelených, ale jednoducho vám to dáva zmysel. Udržateľnejšie by to bolo asi už len ručne vyšiť. Všetkým ľuďom, ktorí dnes menovky ešte vyšívajú skláňam hlbokú poklonu. Myslím, že pre väčšinu z nás by to bol skutočný des.

Šup, šup a je hotovo: Narozdiel od spomínaného vyšívania, ktoré je časovo naozaj veľmi náročné, je vytvorenie menovky na oblečenie pomocou pečiatky otázkou niekoľkých sekúnd. Jediné, čo potrebujete urobiť je otvoriť kryt a odtlačiť pečiatku na vhodné miesto na oblečení. Celú garderóbu malej slečny či mládenca tak máte označenú do pár minút

Vytvorená presne podľa vašich požiadaviek: Tvar pečiatky totiž nie je jediná vec, ktorú si môžete na vašej budúcej tvoriteľke menoviek na oblečenie prispôsobiť. Tým sa len začína. Ďalej si vyberiete tvar mena, ktorý doplníte o niektorý z bohatej ponuky príslušných obrázkov. Môžu to byť kvietky, zvieratká ale aj hračky. Nakoniec si zvolíte farbu atramentu. Vybrať si môžete čiernu, červenú alebo modrú.

Komerčný článok