Ťažkosti s reguláciou hmotnosti? Chce to vyváženú stravu!

V živote každého človeka raz nastane situácia, keď sa na seba pozrie do zrkadla a zamračí sa mu tvár. Kedysi ladné krivky sú fuč a vystriedali ich nepekné tukové vankúšiky a o pár konfekcií väčšie oblečenie. Teraz je ten správny čas urobiť niečo so svojou postavou! Aké sú však najlepšie triky na reguláciu hmotnosti?

Výdaj musí byť vyšší ako príjem energie

Nie je nijakou novinkou, že energiu spaľujeme nielen pri fyzických aktivitách. Vieme, ako rýchlo vyhladneme, keď študujeme alebo tvrdo pracujeme na dôležitom projekte. A čo malé deti? Okrem toho, že sú neustále v pohybe, sa aj počas dňa naučia množstvo vecí a získavajú cenné skúsenosti, nečudujme sa teda, že mnohé sú tenké ako slížiky, hoci papajú aj za dvoch. Čo však v prípade, ak chceme regulovať našu hmotnosť, no sústavne sa nám nedarí? Nie vždy nás zachráni iba pohyb. Chudnutie ide ruka v ruke s vyváženým stravovaním, veď nežijeme preto, aby sme jedli…

Ťažkosti s reguláciou hmotnosti? Chce to vyváženú stravu!
Ťažkosti s reguláciou hmotnosti? Chce to vyváženú stravu! (zdroj: komerčný článok)

S Herbalife Nutrition sa to dá

Aby sme sa cítili dobre vo svojom tele, nemusíme mať postavu žien a mužov z obalov módnych časopisov. Celkom stačí, ak sa s telom zžijeme a začneme si ho vážiť. Tiež ste si uvedomili, že nejete toľko čerstvého ovocia a zeleniny, ako by ste mali? Občas sa veru nedostaneme do obchodu na nákup čerstvých potravín alebo nám jednoducho na nič zdravé nepríde chuť. Našťastie je tu ponuka produktov od Herbalife Nutrition, ktoré nielen uspokoja každý maškrtný jazýček, ale pomôžu aj športovcom a každému jednému z nás, kto túži popracovať na regulácii hmotnosti a dopriať denne telu vitamíny a minerály, ktoré potrebuje. Koktaily Formuly 1 predstavujú plnohodnotné a vyvážené jedlo, na ktorom si môžete pochutnať v rôznych príchutiach. Vanilkovo-smotanová či jemná čokoládová, rôzne ovocné príchute, príchute kávy či mäty sú ukryté v podobe prášku a môžete si ich so sebou vziať kamkoľvek – do práce aj na výlet. Stačí zaliať mliekom a rozmixovať na hladkú hmotu.

Formula 1 na udržanie želanej hmotnosti

V čom sú koktaily Formula 1 od spoločnosti Herbalife Nutrition také jedinečné? Okrem množstva príchutí, ktoré ulahodia aj tým náročnejším, sú plné bielkovín, vitamínov a minerálov a vyrobené z čisto vegánskych produktov s prírodnými arómami a bez použitia lepku. Pomáhajú pri raste a udržiavaní svalovej hmoty. Vždy, keď dostanete chuť na zdravé jedlo, sú do minútky pripravené, schopné dodať vám potrebné živiny a vlákninu, teda sú ideálne na desiatu i olovrant alebo aj vtedy, keď nestíhate s prípravou obeda. Regulovať hmotnosť je teda jednoduché, stačí mať po boku toho správneho partnera.

Ťažkosti s reguláciou hmotnosti? Chce to vyváženú stravu!
Ťažkosti s reguláciou hmotnosti? Chce to vyváženú stravu! (zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok