Hriva plná života: Skúste naše tipy pre ešte jemnejšie a hebkejšie vlasy !

Mdlé vlasy rozhodne nepôsobia sviežo, doprajte im objem a posilnite ich zvnútra!

Čo naozaj funguje na vlasy, ktoré sú mdlé a chýba im šmrnc? Správny účes, kvalitný strih a dobrá vlasová kozmetika. Ak túžite po hustých a nadýchaných vlasoch, ktoré vám bude každá žena závidieť, mali by ste svoju hrivu ošetrovať už od korienkov. Ak sa vám podarí podporiť rast vlasov, automaticky sa tak zväčší ich objem a nebudú viac spľasnuté pri hlave. A ako urobiť, aby vlasy žiarili zdravím? Základom je správna starostlivosť.

Umývaním k silným a zdravým vlasom

Aký je prvý krok vedúci k tomu, aby ste docielili jemnejšie a hebkejšie vlasy? Správne umývanie. Ak túžite po hebkých, no silných vlasoch, mali by ste skúsiť posilňujúci šampón Herbal Aloe. Po jeho použití nezabúdajte ani na kondicionér. Áno, aj napriek tomu, že možno máte pocit, že ten vlasy ešte viac zaťaží a zamastí. Keď správne vyberiete, nič také sa nestane. Ak zvolíte posilňujúci šampón, ten ich nezaťaží, naopak budú pekne ľahké a vzdušné. Ak chcete dosiahnuť najlepší výsledok, použite aj kondicionér Herbal Aloe z rovnakého radu, ktorý sa postará o vaše končeky a zároveň vlasom poskytne dlhotrvajúci objem. Pamätajte tiež na to, že každý kondicionér patrí len do dĺžok vlasov, nie ku korienkom. S množstvom kondicionéru to nepreháňajte. Väčšie množstvo vlasy zbytočne zaťaží. Jednou z možností, ako si udržať pevné, zdravé vlasy, je tiež pravidelné strihanie. Ideálne každých 6 – 8 týždňov doprajte svojim vlasom relax v podobe kaderníctva.

Hriva plná života: Skúste naše tipy pre ešte jemnejšie a hebkejšie vlasy !
Hriva plná života: Skúste naše tipy pre ešte jemnejšie a hebkejšie vlasy !

Premeňte vaše vlasy na hebký závoj

Vlasy sa od seba líšia. Tak ako existujú vlasy jemné, normálne, hrubé a nepoddajné, tak by sa mala líšiť i starostlivosť o ne. Najmä ak sú suché a poškodené. Vlasy sa od seba líšia sa svojou štruktúrou a vlastnosťami, takže na starostlivosť v podobe šampónu a kondicionéru reagujú odlišne. Aby bola starostlivosť účinná a vyživila vlasy do hĺbky, musí posilňovať vlasové vlákna a zároveň vlasy zanechávať jemné. Kvalitný posilňujúci šampón vlasy chráni, regeneruje a zabezpečuje, aby boli na dotyk ešte jemnejšie a hebkejšie, vlasom jednoducho navracia život. Hriva tak získa späť svoj lesk a pružnosť, ostáva po použití hebká a hladká od korienkov až ku končekom.

Nezabúdajte ani na doplnkovú starostlivosť!

Maska na vlasy minimálne raz za týždeň je nutnosť. Aby vlasy získali pružný objem a lesk, dožičte im ošetrujúcu masku alebo miesto masky do vlasov vmasírujte olivový olej. Rovnako tak môžete večer pred spaním do suchých vlasov nastriekať kondicionér v spreji a nechať pôsobiť počas noci. Ráno si vlasy umyte ako obvykle. Vaše vlasy budú žiariť ako nikdy predtým!

Hriva plná života: Skúste naše tipy pre ešte jemnejšie a hebkejšie vlasy !
Hriva plná života: Skúste naše tipy pre ešte jemnejšie a hebkejšie vlasy !

Komerčný článok